It looks like you're offline.
Open Library logo
additional options menu
Last edited by metalasadi
December 19, 2023 | History

metalasadi

Joined December 19, 2023


خرید آنلاین گنجیاب خوزستان ها دستگاه هایی هستند که برای جستجوی اشیاء فلزی استفاده می شوند و معمولاً توسط افرادی که در جستجوی گنج یا تحقیقات باستان شناسی هستند استفاده می شود. فلزیاب ها را می توان برای اهداف دیگری نیز استفاده کرد، از جمله برای یافتن اقلام گمشده یا حتی موارد مشکوک، مانند سلاح روی افراد. یک فلزیاب دارای آنتنی است که امواج رادیویی را ساطع می کند و هنگامی که فلز روی سطح زمین جاروب می شود، به فلزیاب گوش می دهد. این دستگاه می تواند اشیاء ساخته شده از هر نوع فلزی، از سکه و جواهرات گرفته تا ضایعات فلزی و وسایل گم شده را تشخیص دهد.

فلزیاب از یک سیم پیچ تشکیل شده است که در یک ظرف مخصوص قرار می گیرد. سپس این ظرف با یک میله فروش آنلاین گنجیاب اهواز بر روی زمین حرکت می کند. با عبور سیم پیچ از روی جسم فلزی، فلزیاب سیگنال را دریافت می کند و سیگنالی برای کاربر ارسال می شود. این سیگنال نشان می دهد که یک جسم فلزی شناسایی شده است.

فلزیاب‌ها معمولاً توسط جویندگان گنج استفاده می‌شوند که به دنبال سکه‌ها و سایر اقلام ارزشمند هستند. فلزیاب ها همچنین توسط تکنسین های فلزکاری، پرسنل نظامی، سازمان های اجرای قانون و باستان شناسان استفاده می شود. فلزیاب‌ها همچنین برای شناسایی مهمات منفجر نشده استفاده می‌شوند که می‌تواند برای کارگران یا هر کسی در منطقه خطری ایجاد کند. در برخی مکان ها معمولاً از فروش آنلاین گنجیاب ها برای تشخیص اجسام فلزی در مکان های عمومی مانند فرودگاه ها، کالج ها و مراکز اصلاحی استفاده می شود.

فلزیاب ها علاوه بر استفاده برای امنیت و ایمنی، برای اهداف تفریحی نیز استفاده می شوند. فلزیاب ها توسط جویندگان گنج برای جستجوی سکه ها، جواهرات، آثار و اشیاء با ارزش دیگر استفاده می شود. به علاقمندان فلزیاب «فلزاب» نیز می گویند. در ایالات متحده، داشتن فلزیاب برای شخصی قانونی است، اما برخی از ایالت‌ها محدودیت‌هایی برای استفاده از آن دارند و همه ایالت‌ها قبل از استفاده از آن در مکان‌های خاص، نیاز به مجوز دارند.

فناوری فلزیاب در طول سال ها راه طولانی را پیموده است. پیشرفت‌ها در فناوری آشکارساز، دقت بهتر و قدرت سیگنال را بهبود می‌بخشد. رایج ترین نوع فلزیاب، فلزیاب القای پالس است که از میدان مغناطیسی متناوب برای تشخیص اجسام فلزی استفاده می کند. فرکانس پالس یا تعداد دفعات تغییر میدان می تواند بسته به اندازه جسم فلزی مورد جستجو متفاوت باشد.

Reading Log

Here are the books metalasadi is currently reading, have already read, and want to read!