It looks like you're offline.
Open Library logo
additional options menu
Last edited by margoritasadi
September 5, 2023 | History

margoritasadi

Joined September 5, 2023اگر به دنبال راهی برای دسترسی به وب سایت های مسدود شده یا افزایش حریم خصوصی آنلاین خود هستید، ممکن است بخواهید پروکسی یا اکانت فیلتر شکن سیسکو بخرید. با استفاده از یک سرور پراکسی، می توانید ترافیک خود را از طریق یک آدرس IP متفاوت هدایت کنید، که می تواند به شما در دور زدن فایروال ها یا سایر محدودیت ها کمک کند. علاوه بر این، یک VPN می تواند ترافیک شما را رمزگذاری کند و شنود فعالیت آنلاین شما را برای اشخاص ثالث دشوارتر می کند. در اینجا برخی از مزایای دیگر استفاده از VPN وجود دارد:

1. دور زدن محدودیت‌های جغرافیایی: اگر به خارج از کشور سفر می‌کنید و می‌خواهید به وب‌سایت‌ها یا خدماتی دسترسی داشته باشید که فقط در کشور شما در دسترس هستند، می‌توانید از خرید l2tp برای اندروید برای تونل کردن ترافیک خود به کشور خود استفاده کنید. این می تواند برای دسترسی به سرویس های پخش مانند Netflix یا BBC iPlayer مفید باشد.

2. بهبود امنیت: هنگامی که به یک شبکه Wi-Fi عمومی متصل می شوید، ترافیک شما رمزگذاری نمی شود و می تواند توسط شخص دیگری در همان شبکه رهگیری شود. با استفاده از VPN، ترافیک شما رمزگذاری می شود و شنود فعالیت آنلاین شما را برای کسی دشوارتر می کند.

3. فعالیت خود را از ISP خود پنهان کنید: ISP شما می تواند هر کاری را که به صورت آنلاین انجام می دهید مشاهده کند. اگر از VPN استفاده می کنید، ISP شما فقط می بیند که به یک سرور خرید vpn پرسرعت متصل هستید و نمی تواند ترافیک واقعی شما را ببیند.

Reading Log

Here are the books margoritasadi is currently reading, have already read, and want to read!

Recent Activity

When What Who Comment
September 5, 2023 margoritasadi
September 5, 2023 margoritasadi updating user preferences
September 5, 2023 margoritasadi Created new account.