It looks like you're offline.
Open Library logo
additional options menu
Last edited by Suzanne9994718
June 10, 2025 | History

Linda Wormhoudt

Linda Wormhoudt (1966-2023) heeft zich vanaf haar zestiende bezig gehouden met sjamanisme. Ze assisteerde sjamanistisch leraar Daan van Kampenhout, bij wie ze leerde werken met groepsenergie, opstellingenwerk en rituelen.
In Lapland vond ze haar wortels bij de Sami. Vooral hun joiks interesseerde haar: spirituele liederen van dit laatste nomadische volk in Europa.
Haar interesse richtte zich voornamelijk op Noord-West Europees sjamanisme, sacraal landschap, de ontwikkeling van rituelen die toepasbaar zijn in het huidige Westerse leven en op Seidr, een specifiek magisch pad. Ze was een volgster van Odin en de doodsgodin Hella. De dood en het stervensproces hadden haar volle aandacht. Linda werkte met het levenswiel en ontwikkelde het dodenwiel en het rouwwiel, zoals beschreven in haar boek ‘Nevelvrouw’. Tevens is zij grondlegger van de opleiding Rouwvrouw Zielenman, voor sjamanistisch werk rondom het rouwen en sterven.

Tekst overgenomen van de website Soulritual.nl, die eerst van Linda zelf was en na haar dood werd overgenomen door haar opvolgster Cathy de Geest.

We need a photo of Linda Wormhoudt

Born 1966
Died 2023

1 work Add another?

We need a photo of Linda Wormhoudt

Born 1966
Died 2023

ID Numbers

Links outside Open Library

History

Download catalog record: RDF / JSON
June 10, 2025 Edited by Suzanne9994718 typo
June 10, 2025 Edited by Suzanne9994718 bio + links
June 10, 2025 Created by Suzanne9994718 Edited without comment.